Tvorba webstránok

silvia-kopcekova.com
dominikklesc.sk
synergycymbals.com
estyproduction.sk
stanislav-ambrus.sk
geodet-zvolen.sk

Prečo danielklesc.sk?

Tvorbe stránok sa venujem už roky. Môžem Vám vyrobiť jednoduchú webovú vizitku, blog, eshop, web s dynamickým obsahom, web s rezervačným systémom a podobne. Skutočne možnosti sú široké. Cenovo sa webstránka pohybuje od 700€.  

Ľudskosť

Osobný prístup

Dostupnosť

Kontaktovať

O čo máte záujem? Zaškrtnite jednu alebo viac možností.

Klinutím na nadpis sa presuniete na sekciu!

Na čo mi je webstránka?

Už som niekoľko razí počul od klientov a potenciálnych klientov že “A na čo mne bude webstránka?” alebo? “Ja nevidím zmysel vo webstránke”. Samozrejme, môže sa stať že v niektorých prípadoch nemusí mať web vôbec zmysel pri vylepšovaní podnikania. No často sa stáva že nie je úplne presne pochopený význam webu. A to sa vynasnažím “metaforicky” vysvetliť v tomto mojom prvom článku. 🙂

Celý článok »

Ako bude vyzerať naša spolupráca?

Kontakt: 

Stretnutie za cieľom zistenia vašich potrieb, predstáv a očakávaní. Dohodnutie podmienok spolupráce a po analýze vašich predstáv, aj cenová ponuka. 
“Čo chcete mať na webe? Máte predstavu o dizajne? Aké by mal mať web funkcionality? Čo je cieľom webu?” – sú otázky, ktoré sa Vás pravdepodobne budem pýtať pri úvodnom rozhovore.

Dizajn:

Na základe vašich predstáv a požiadaviek vypracujem dizajn vo formáte obrázkov, ktoré Vám pošlem na schválenie.

Development:

Po schválení objednáme miesto na serveri (hosting) u externej firmy a kúpime doménu.
Následne začnem už rovno na Vašom serveri vytvárať web podľa dizajnu, ktorý ste schválili.

Odovzdanie webstránky:

Stretneme sa alebo si len zavoláme cez Zoom a ja Vám, už funkčnú webstránku, predstavím, dám Vám prihlasovacie údaje (ak ste chceli dynamickú stránku – blog, eshop, a pod.) do administratívneho panela, Vy si skontrolujete web a prevezmete ho. Po prevzatí a kontrole Vám pošlem faktúru za služby.

Servis:

Vaša webstránka už bude “bežať” na serveri, Vaši klienti a potenciálni klienti sa budú vedieť dostať na web a všetko bude fungovať.
Keď budete mať nejaké menšie problémy a otázky a pod. tak tie sú samozrejme zadarmo. 
Web je potrebné aj udržovať. To znamená – aktualizovať pluginy, témy, CMS, kontrolovať dostupnosť webu, udržovať SEO atď.  To sú v podstate “služby webmastera” (inak povedané mať správcu webu, na ktorého sa obrátite keď je problém, a ktorý Váš web udržuje). Cena za webmastera je u mňa od 10€/mes. do 30€/mes..

Koľko podstránok by webstránka mala mať? *
Vyberte typ hlavičky: *
Vyberte typ Päty: *
Vyberte vami požadované funkcionality: *
Vyberte povinný balíček: *
Meno a Priezvisko: *
Oblasť podnikania:
Váš EMAIL: *
Telefónne číslo:
Ďalšie otázky, informácie a pod.: *