Na čo mi je webstránka?

Už som niekoľko razí počul od klientov a potenciálnych klientov že "A na čo mne bude webstránka?" alebo? "Ja nevidím zmysel vo webstránke". Samozrejme, môže sa stať že v niektorých prípadoch nemusí mať web vôbec zmysel pri vylepšovaní podnikania. No často sa stáva že nie je úplne presne pochopený význam webu. A to sa vynasnažím "metaforicky" vysvetliť v tomto mojom prvom článku. :)
Facebook
LinkedIn
Reddit
Email
WhatsApp
Telegram
VK

Webstránka je ako prístav v oceáne internetu a vy ste majiteľ rybárskych lodí. Na stránku Vám vaše lode nosia ryby a vykladajú ich v prístave.


Skutočný úžitok prebieha na súši/v prístave kde sa tie ryby “spracujú” a odošlú do obchodov. (Prípadne ak ide o e-shop tak sa predajú na rybom trhu rovno v prístave).
Pomocou rôznych nástrojov (sociálne siete, google, letáky atď. – lodí) prichádzajú na váš web (prístav) zákazníci (ryby). Na vašom webe prebehne “spracovanie” zákazníkov (rýb),
ktorí následne využijú vašu službu/kúpia produkt (ryby sa predajú) napríklad vo vašej prevádzke alebo v prípade e-shopu nakúpia rovno na webe (trh s rybami rovno v prístave).


Myslím si že teraz už rozumiete na čo vám webstránka je. Predstavte si rybárov bez súše a prístavu.

Pozrite si aké webstránky som už vyrobil pre mojich klientov tu.
Ak máte záujem o webstránku, fotografovanie, marketingovú konzultáciu alebo niečo iné spomedzi mojich služieb, kontaktujte ma tu.

Moja facebook stránka:
Ďalšie blogové články:
Cena hostingu

Cena hostingu

Ako vybrať hosting, koľko stojí, na čo Vám je, kedy zvážiť virtuálny server, aké vlastnosti by mal mať a ktorá…
Čo potrebujete vedieť pred objednávkou webstránky?​

Čo potrebujete vedieť pred objednávkou webstránky?​

Predtým než ma kontaktujete, potrebujete si ujasniť niekoľko vecí. Sú to veci, ktoré musím vedieť ako webdeveloper predtým než "sa…
Na čo mi je webstránka?

Na čo mi je webstránka?

Už som niekoľko razí počul od klientov a potenciálnych klientov že "A na čo mne bude webstránka?" alebo? "Ja nevidím…
Zdieľať:
Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
VK